Grafon

Kto sme

Našou nosnou činnosťou je veľkoformátová digitálna tlač vrátane ďalších služieb v oblasti veľkoplošnej reklamy. Dlhoročné skúsenosti v reklamnej oblasti nám dovoľujú ponúknuť širokú škálu produktov. Časť z nich nájdete na našej stránke, ak chcete niečo špeciálne, neváhajte sa opýtať. Vďaka kvalifikovanému personálu, špičkovej technike, dlhoročným skúsenostiam a kvalitným podkladom od našich klientov nám nerobí problém zaručiť vysokú kvalitu výsledného produktu. V kombinácii s primeranou cenou sme silnými hráčmi na trhu.

 

História

História firmy sa začala písať v roku 1994 keď vznikla ako grafické štúdio zamerané hlavne na grafickú prípravu podkladov pre ofsetovú tlač. Začínali sme grafikou na jednoduché letáky, sadzbou novín. Postupne sa naše portfólio rozšírilo na sadzbu brožúr a časopisov, pribudol malý fotoateliér a kvalitné fotovybavenie. Vydali sme viacero kníh a publikácií, teritoriálne sa naša pôsobnosť rozšírila z malého štúdia pre lokálne tlačiarne na profesionálne služby pre celé Slovensko i zahraničných klientov.

 

Profesionálny tím

Základom nášho úspechu je tím profesionálnych odborníkov z oblasti reklamy, fotografie, grafiky, tlače, správy farieb a v neposlednom rade zručný finalizačný tím. Dlhoročné skúsenosti, špičková technika a stála zostava pracovníkov dávajú istotu v stabilite a spoľahlivosti našich služieb. Vieme riešiť i mnohé špecifické a netradičné úlohy.

 

Nerobíme lacné experimenty

Používame praxou overené postupy a materiály, vďaka čomu vieme garantovať kvalitu výstupu a vhodnosť pre navrhovaný účel. Vďaka skúsenostiam naši odborníci navrhnú optimálne riešenie pre dané podmienky. Dobrý prehľad v širokom spektre materiálov nám umožňuje navrhnúť vyvážené riešenie medzi potrebnou kvalitou a cenou.

 

“Našim cieľom je poskytnúť službu zákazníkovi tak aby bol spokojný a aby nás odporučil aj ďalším. ”
 

Ing Vladimír Rengevič
majiteľ