Samolepiace fólie

Samolepiaca fólia transluscentná

Špeciálna polymerická samolepiaca fólia určená pre tlač grafiky na svetelnú reklamu. Väčšinou sa ňou poliepa mliečne biele plexisklo v svetelných boxoch.

One Way Vision

Špeciálna dierkovaná samolepiaca fólia, určená na jednostranne priehľadnú okennú grafiku. Hojne používaná na polep výkladov. Životnosť 1 rok.

Samolepiaca fólia liata

Na polep zložitých "3D" povrchov, hlavne na polep karosérií automobilov. Pri predpokladanej životnosti viac ako 2 roky a pri použití na dopravných prostriedkoch je nutné použiť lamino ako ochranu proti UV žiareniu a poškriabaniu.

Samolepiaca fólia polymerická

Pre dlhodobé aplikácie (v exteriér do 5 rokov). Vhodná na polep rovných a mierne zaoblených hladkých nesavých plôch ako napríklad billboardy, plastové, kovové a sklenené tabule, skrine nákladných áut, ... Pri predpokladanej životnosti viac ako 2 roky a pri použití na dopravných prostriedkoch je nutné použiť lamino ako ochranu proti UV žiareniu a poškriabaniu.

Samolepiaca fólia monomerická

Pre krátkodobé aplikácie (v exteriéri do 2 rokov). Vhodná na polep rovných hladkých nesavých plôch ako napríklad plechové billboardy, plastové, kovové a sklenené tabule, ... Pre zvýšenie odolnosti potlače proti UV žiareniu a poškriabaniu je možné povrch chrániť laminom.

Odoberať RSS - Samolepiace fólie