Posterový papier

Kvalitný papier, vhodný hlavne na tlač plagátov. Vysoká kvalita tlače vhodná aj na grafiky s jemnými detailmi. Plošná hmotnosť 130 g/m2.

Fotopapier matný

Matný fotopapier, vhodný na tlač veľkoplošných fotografií, plagátov... Plošná hmotnosť 200 g/m2.

Fotopapier lesklý

Lesklý fotopapier, vhodný na tlač veľkoplošných fotografií, plagátov... Plošná hmotnosť 200 g/m2.

BB papier Economy

Ekonomicky výhodný papier s modrou zadnou stranou, vhodný hlavne na tlač billboardov a iných veľkoplošných grafík. Plošná hmotnosť 120 g/m2.
Je nevhodný na tlač malých grafík určených pre prehliadanie zblízka.

BB papier Premium

Kvalitný papier s modrou zadnou stranou, vhodný na tlač vysoko kvalitných billboardov, plagátov pre mokrý výlep... Je vhodný aj na tlač menších grafík s jemnejšími detailami. Plošná hmotnosť 120 g/m2.

Citylight papier

Kvalitný papier vhodný hlavne na tlač grafiky do presvetlených vitrín. Vysoká kvalita tlače vhodná aj na grafiky s jemnými detailmi. Plošná hmotnosť 140 g/m2.

Plastová doska

Biela plastová doska - ekonomický nosič, na ktorý sa kašíruje potlačená samolepiaca fólia. Sú vhodné hlavne do interiéru. Pri exteriérových aplikáciách môže dochádzať k zvlneniu vplyvom tepelnej rozťažnosti - hlavne pri veľkých plochách. V chlade krehne, čo napríklad v zime môže v kombinácii s mechanickým namáhaním spôsobovať popraskanie.
Štandardne používame dosky hrúbky 3 a 5 mm. Je možné objednať si aj iné hrúbky.

Doska Aluboard

3 mm hrubá sendvičová doska s polyetylénovým jadrom a krycími vrstvami z 0,2mm hrubého hliníka - vysoko kvalitný nosič, na ktorý sa kašíruje potlačená samolepiaca fólia. Veľmi dobrá rozmerová stabilita, výborná odolnosť voči poveternostným vplyvom.

Lamino monomerické

Monomerické lamino lesklé alebo matné používané ako ochrana pred poškriabaním a UV žiarením v spojení s potlačenými monomerickými samolepiacimi fóliami. Životnosť v exteriéri do 2 rokov, v interiéri výrazne dlhšia.

Lamino polymerické

Polymerické lamino lesklé používané ako ochrana pred poškriabaním a UV žiarením v spojení s potlačenými polymerickými samolepiacimi fóliami. Životnosť v exteriéri do 5 rokov, v interiéri výrazne dlhšia.

Lamino liate

Špeciálne lesklé lamino používané spolu s potlačenými liatymi samolepiacimi fóliami na polep členitých 3D povrchov - hlavne dopravných prostriedkov. Slúži ako ochrana pred poškriabaním a UV žiarením.

Tekuté lamino

Používame na PVC bannery ako ochranu pred poškriabaním a UV žiarením.

Podlahové lamino

Špeciálne lamino určené na podlahovú grafiku. Je hrubšie a má zvýšenú mechanickú odolnosť.

Banner Štandard

Ekonomicky výhodný PVC banner (plachta) určený na bežné použitie. Dobrá kvalita tlače. Životnosť v exteriéri pri odbornej inštalácii do 3 rokov.

Banner Premium

Vysoko kvalitný liaty PVC banner (plachta). Výborná kvalita tlače. Vhodný pre dlhodobé aplikácie. Pri predpokladanej životnosti viac ako 2 roky odporúčame pre exteriérové aplikácie použiť tekuté lamino ako ochranu proti UV žiareniu a poveternostným vplyvom.

Banner Blockout

Vysoko kvalitný banner s nepriehľadnou čiernou stredovou vrstvou. Používaný hlavne na zamedzenie presvitania potlačeného motívu. Možnosť obojstrannej potlače.

Mesh

Sieťovina vhodná na tlač jednostranne priehľadných plôch. Vhodná napríklad na zachovanie výhľadu z okien, pred ktoré bude inštalovaná reklamná plocha.

Plátno

Imitácia maliarskeho plátna vhodná hlavne na tlač reprodukcií umeleckých diel. Povrch má zaujímavú štruktúru.

Samolepiaca fólia transluscentná

Špeciálna polymerická samolepiaca fólia určená pre tlač grafiky na svetelnú reklamu. Väčšinou sa ňou poliepa mliečne biele plexisklo v svetelných boxoch.

One Way Vision

Špeciálna dierkovaná samolepiaca fólia, určená na jednostranne priehľadnú okennú grafiku. Hojne používaná na polep výkladov. Životnosť 1 rok.

Samolepiaca fólia liata

Na polep zložitých "3D" povrchov, hlavne na polep karosérií automobilov. Pri predpokladanej životnosti viac ako 2 roky a pri použití na dopravných prostriedkoch je nutné použiť lamino ako ochranu proti UV žiareniu a poškriabaniu.

Samolepiaca fólia polymerická

Pre dlhodobé aplikácie (v exteriér do 5 rokov). Vhodná na polep rovných a mierne zaoblených hladkých nesavých plôch ako napríklad billboardy, plastové, kovové a sklenené tabule, skrine nákladných áut, ... Pri predpokladanej životnosti viac ako 2 roky a pri použití na dopravných prostriedkoch je nutné použiť lamino ako ochranu proti UV žiareniu a poškriabaniu.

Samolepiaca fólia monomerická

Pre krátkodobé aplikácie (v exteriéri do 2 rokov). Vhodná na polep rovných hladkých nesavých plôch ako napríklad plechové billboardy, plastové, kovové a sklenené tabule, ... Pre zvýšenie odolnosti potlače proti UV žiareniu a poškriabaniu je možné povrch chrániť laminom.